EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Воопшто не и е лесно: Откако и се случи трагедијата, Анастасија го деактивираше профилот на Инстаграм

По трагедијата која и се случи, Анастасија Ражњатовиќ е недстапна на социјалните мрежи.

Пејачката имала спонтан абортус и го изгуби бебето кое на свет требаше да дојде во месец Октомври.

Тажната вест ја објави нејзиниот партнер, фудбалерот Немања Гудељ.

Младата Анастасија, која на Инстаграм профилот има над 1 милион следбеници, го ставила својот профил во мирување, веројатно поради потребата да е недостапна за јавноста во овие тешки моменти за неа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ПОБЕДНИЧКАТА НА „ГРАНД“ СЕДНА ВО ПОДАРЕНИОТ АВТОМОБИЛ – од тоа што и го порача Саша Поповиќ кога ќе се врати со него во Струмица се смееја сите (ФОТО)

Angela

Срцевите болни не треба да пијат ладна вода

Angela

Стои на раце на 60 години: Лидија Вукичевиќ се надмина себеси – оваа поза е тешка и за двојно помладите (ФОТО)

Angela