EXCLUSIVE MK
ВЕСТИ Македонија НАСЛОВНА

(ВО ЖИВО) Прес конференција на премиерите Заев и Јанев

Во моментов се одржува прес конференција на премиерите Стефан Јанев и Зоран Заев
Повеќе на линкот:https://play.nova.bg/nova-play

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Времето денес променливо облачно, за време на споениот викенд големо разочарување – еве какво време не очекува особено на Велигден!

Angela

Што стилот на расправање говори за вашата врска?

Angela

ВИДЕО: Кралот Чарлс и Камила ја отворија Евровизија, погледнете ја импресивната сцена

Angela