EXCLUSIVE MK
Љубов и интима ЗАБАВА

Во кревет се жив оган: Жените родени во овој хороскопски знак се нескротливи

За жените родени во овој хороскопски знак велат дека се жив оган во кревет, но и дека бараат многу од својот партнер!

Тоа се жени родени во знакот Лав.

Сексуалните апетити на овие жени, велат астролозите, се многу изразени и речиси нескротливи.

Во кревет, тие сакаат динамика, честопати менуваат пози, но бараат од партнерот да ги цени и нежно да се однесува кон нив.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Хороскопски знаци на кои животот ќе им се смени до крајот на годината

Angela

Луѓето кои изневеруваат најмногу сакаат еден вид секс, кој многумина го избегнуваат

Angela

Покажете му на вашиот партнер дека искрено го љубите

Angela