EXCLUSIVE MK
ВЕСТИ Македонија НАСЛОВНА

Во прекин сообраќајот на патот Велес-Градско поради сообраќајка

Поради сообраќајна незгода во прекин е сообраќајот во двата правци на Регионалниот пат Р1102, Велес-Градско.

– Од 09:13ч. рег.пат Р1102, Велес-Градско е во прекин во двата правци поради случена сообраќајна незгода, соопштуваат од АМСМ.

 

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Ресторан во Италија на гостите им наплатил 20 евра за сечење торта на 20 парчиња

Angela

Што сакам да бидам кога ќе пораснам?

Angela

Анастасија Ражњатовиќ денеска слави роденден, Цеца и честитала на емотивен начин: Овие сцени ја допреа! (ВИДЕО)

Angela