EXCLUSIVE MK
Црна хроника

Во стан во Скопје пронајдено починато 54-годишно лице

На 01.08.2021 околу 22.20 часот на подрачјето на Центар во сопствениот стан бил пронајден починат А.К.(54).

Лекар констатирал смрт, увид извршила увидна екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото е предадено за обдукција.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Нападнати малолетни момчиња во четири одделни инциденти

Angela

„Боже, спаси нè од гнев и горчина“: По погребот на нивната ќерка родителите се обратија со потресни зборови – болката е неиздржлива

Angela

Маж од Сарај донесен на клиника, повреден е од залутано зрно

Angela