EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

„ГАЗДАРИЦАТА СЕ ОПУШТИ“ – девојката на Огнен Амиџиќ среде емисија се појави само во кошула, сите се прашуваа само едно кога видоа колку е кратка! (ФОТО)

Водителот Огнен Амиџиќ веќе некое време ужива во врската со колешката Мина Наумовиќ која е дел од неговата емисија „Амиџи шоу“.

Парот иако врската ја криеше неколку месеци, откако се дозна за нивната романса, сите очи на јавноста и медиумите се вперени во убавата Мина.

Истото се случи и овој пат кога вчера во емисијата се појави во кошула под која имала само долна облека, додека на социјалните мрежи започнала „војна“ од коментари за нејзиниот изглед.

„Газдарицата се опуштила“, „Дали ова е кошулата на Огнен?“, „Брутална нога“, „Секоја чест за изглетот“, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

Водителката во оваа прилика ги покажа и витките нозе како и извајаната фигура на која очигледно ниту Огнен не и останал имун.

Многумина се прашуваа и дали таа носи гаќички, но останува самите да процените.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Намаз од црвена леќа за мезе со фурнаринки

Angela

Тина Тарнер не го сакала нејзиниот голем хит за кој добила Греми: Ужасна песна е

Angela

КАРЛЕУША ВО ФУСТАН ОД 10 ЕВРА – и тоа како ќе зумирате да се уверите дека не носи гаќички, од глетката ќе ви се заврти во умот (ФОТО)

Angela