EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Фудбал

ГИ ЛЕГНАЛА ПА ГИ УЦЕНУВАЛА ТРОЈЦАТА ФУДБАЛЕРИ НА ЧЕЛЗИ – на онлифанс моделката и се заканува затворска казна доколку ќе има некој „срце“ да ја казни!

Општо познато е дека фудбалерите имаат голема страст за флертување, особено кога станува збор за забава со убавици и моделки.

Младоста и парите се многу моќни оружја, но и опасни. Фудбалерите можат да ја имаат речиси секоја убава девојка, бидејќи и убавиците се заинтересирани за нивната економска моќ но и за славата, па преку нив сакаат и тие да се прослават. Како што е најпознатиот случај, со Џорџина Родригез (девојката на Роналдо).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by orla melissa (@orlamelissa)

Токму тоа им се случи на неколку играчи на Челзи со 22-годишната манекенка Орла Мелиса Слоун. Ѕвездата на сајтот за возрасни „OnlyFans“ се покажа како вистинска опасност за фудбалерите за кои е заинтересирана.

Во аферата вклучени се Бен Чилвел, Мејсон Маунт и Били Гилмур, колку што е познато во моментов.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by orla melissa (@orlamelissa)

Сите тројца имале врска со неа, но кога решиле да престанат да се гледаат, таа почнала да ги малтретира и уценува. И покрај тоа што станувало збор за секс за една ноќ, за неа тоа била како да е во врска со нив.

Гласините велат дека манекенката поседувала 21 телефонски број на различни познати фудбалери.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by orla melissa (@orlamelissa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by orla melissa (@orlamelissa)

Сега, таа се соочува со затворска казна откако признала три дела: едно за ненасилно вознемирување на Чилвел и две за малтретирање на Маунт и Гилмур.

Но, не се само играчите кои претрпеле малтретирање и вознемирување од конретната убавица. Свои фанови имаат и тренерите како Пеп Гвардиола. Еден пример е неговата згодна обожавателка – боксерка Ел Брук, која има 700.000 следбеници на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by orla melissa (@orlamelissa)

Британката во интервју за „Бетинг Сајтс“ го изрази своето мислење за шпанскиот тренер и призна дека е „многу жежок“: „Сега е позгоден отколку кога имаше коса. Тој е како шпански крал!“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by orla melissa (@orlamelissa)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Не постои само еден, туку пет видови на неверство

Angela

Цела ноќ гори помеѓу Делчево и Пехчево: Побарана е помош од државните органи, но реакција нема

Angela

„Ѕвер“ кој гази преку сè за успех и богатство: Зад слаткото лице на Марија Шарапова се криело нешто друго, еве како живее денес

Angela