EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Ги спакува куферите и замина од Шпанија – еве каде е во моментов бремената Анастасија, тоа што го јаде им е омилено на трудниците (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ ја напушти Севиља. Таа како и вообичаено ги извести своите следбеници дека, додека трае процесот за вадење на документи за престој во Шпанија, отпатувала на одмор во Италија.

Ќерката на Цеца на својот Инстаграм профил објави видео и покажа како ужива во Торино, а глетката од нејзината тераса на плоштадот на овој град многумина остави без зборови.

Инаку, Анастасија е многу активна на Инстаграм, па често споделува фотографии од Шпанија, како од натпреварите на кои го следи своето момче, така и некои моменти од нивниот приватен живот.

Цеца неодамна престојуваше и во Севиља со својот внук Жељко Ражнатовиќ, а колку уживаат во обиколката на градот со Анастасија покажаа во видеата кои ги споделија.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ТАЖНА ГЛЕТКА ПРЕД ДОМОТ НА ТИНА ТАРНЕР: Обожавателите оставаат цвеќиња, свеќи и емотивни пораки – преплавена беше и нејзината ѕвезда на патеката на славните

Angela

TAЖНА ВЕСТ: Почина Кико

Angela

Тања Савиќ се искачи на крстот на Водно од каде упати зборови кои се повеќе од емотивни – на кого ли ги посветува токму од Скопје (ФОТО)

Angela