EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Ги спакува куферите и замина од Шпанија – еве каде е во моментов бремената Анастасија, тоа што го јаде им е омилено на трудниците (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ ја напушти Севиља. Таа како и вообичаено ги извести своите следбеници дека, додека трае процесот за вадење на документи за престој во Шпанија, отпатувала на одмор во Италија.

Ќерката на Цеца на својот Инстаграм профил објави видео и покажа како ужива во Торино, а глетката од нејзината тераса на плоштадот на овој град многумина остави без зборови.

Инаку, Анастасија е многу активна на Инстаграм, па често споделува фотографии од Шпанија, како од натпреварите на кои го следи своето момче, така и некои моменти од нивниот приватен живот.

Цеца неодамна престојуваше и во Севиља со својот внук Жељко Ражнатовиќ, а колку уживаат во обиколката на градот со Анастасија покажаа во видеата кои ги споделија.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Пристигнува помрачување на Сонцето и носи невидени космички промени

Angela

Aпликации кои мора да ги тргнете од вашиот мобилен телефон

Angela

Италија има најдолговечни жители во Европа

Angela