EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Светот на познатите

ГО ЗГРОЗИ СВЕТОТ СО РАСИПАНИТЕ ЗАБИ – што се случува со жолтите заби на славниот актер Џони Деп, „едноставно глетката ми го уништи расположението“ (ФОТО)

Славниот актер Џони Деп беше во центарот на вниманието на фестивалот во Кан и тоа не само поради улогата во филмот „Jeanne Du Barry“.

Фотографиите од актерот како шета по црвениот тепих во вторникот брзо се проширија на интернет, а многу обожаватели се фокусираа на неговите „расипани“ заби.

Иако очекуваа да видат насмевка од милион долари, тие беа вознемирени и шокирани.

Освен жолтите, фотографите ги фотографирале и скапаните и црните заби на актерот, а се чини дека му недостигаат и неколку од нив, пренесуваат светските медиуми.

Милионските фанови веднаш се огласија на Твитер и ја коментираа насмевката на Деп.

„Зошто морам да гледам одблиску слики од забите на Џони Деп против мојата волја?“, праша еден корисник на Твитер, додека друг рече:

„Џони Деп едноставно изгледа како некој да му ги фатил забите и да ги обоил во црно“.

„Гледањето на таа слика од забите на Џони Деп едноставно ми го уништи расположението“.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на Цеца, пред операциите! (фото)

Angela

До крајот на денот овој знак да им верува на инстинктите и да ја остави интуицијата да ги води, а еве што ги очекува родените во месец јуни

Angela

„Никогаш нема да ја заборавам Македонката која прва ми соопшти дека мојот Дражен е мртов“!

Angela