EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ГО ПОСЕТИЛЕ ВО ТАЈНОСТ ОВА СВЕТО МЕСТО НА КОЕ ОДАТ СИТЕ ШТО НЕМААТ ДЕЦА – Анастасија и Немања се вратија од Шпанија и веднаш заминаа тука! (ФОТО)

Младата поп ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ на крајот на мај го загуби бебето во петтиот месец од бременоста, а оваа тажна вест ја соопшти нејзиното момче Немања Гудељ.

По оваа трагедија ќерката на Цеца ги деактивираше социјалните мрежи, а во јавноста првпат е видена на стадионот во Унгарија каде го бодреше Немања во натпреварите во Лигата на Европа.

По ова таа допатува во Белград, но на кратко, а потоа заминала за Требиње, родното место на таткото на Немања Гудељ.

Сега на социјалните мрежи се појавија и фотографии од фановите кои се сликале со неа во манастирот Острог во Црна Гора.

Таа и фудбалерот го посетиле ова свето место во тајност како би го пронашле мирот по болното искуство кое го преживеаја.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ЗАДНИКОТ И Е ПОГОЛЕМ ОД ТРУДНИЧКИОТ СТОМАК – бебето е напред или назад запраша самата тенисерка? (ФОТО)

Angela

Дневен хороскоп – овој знак го очекува напнат и стресен ден, а еве што ги очекува на љубовен план родените во овој знак!

Angela

На кои 4 хороскопски знаци најмногу ќе им влијае транзитот на Венера во Близнаци сè до 6 мај?

Angela