EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ГО РАСТРЕСЕ ЗАДНИКОТ: Теа Таировиќ во танга на настап во НОЌЕН КЛУБ (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Популарната пејачка Теа Таировиќ настапи во кафуле во провокативна комбинација, а кога почна да меша, ги остави сите без здив.

Теа ги изведе своите хитови кои беа придружени со кореографија. Таировиќ уште еднаш покажа зошто важи за една од најпосакуваните и најбараните пејачки во регионот.

Теа носеше црвен комбинезон, а најсилниот атрибут го покри само делумно, додека нозете и беа покриени само со проѕирна мрежа.

Припадниците на посилниот пол стоеле „хипнотизирани“ пред бината, додека Теа мешаше, со што уште повеќе им ја „разбранила“ имагинацијата, а потоа на сцената и се придружил и колегата Слоба Радановиќ.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Безос ќе донира 100 милиони долари за помош на Хаваи

Angela

Затвореникот по кого полудеа жените имал тешко детство, ова се траумите кои морал да ги преживува секој ден

Angela

Реченици кои не смеете да ги изговорите кога раскинувате

Angela