EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ГРАДИТЕ ЕДВАЈ НЕ ИСПАДНАА – Дара Бубамара облече минијатурно бикини и „претера“ со зголемувањето на силиконите на Фотошоп (ФОТО)

Пејачката Дара Бубамара овие денови ужива на заслужен одмор во Бразил.

Фановите на нејзиниот Инстаграм профил веќе со денови ги почестува со провокативни фотографии и видеа во бикини, а истото го направи и овој пат.

Само што разликата е во тоа што носеше минијатурно бикини од кое градите ќе и излезеа на мегдан во секој момент.

Таа носеше и танга која буквално имаше само една врвка на задникот, додека од напред едвај ја прикри интимата.

Инаку српските медиуми пишуваат дека пејачката само за хотелот одвоила вртоглава сума на пари, додека само авионските карти за неа и нејзините соработници биле 6.000 евра кои ги платила таа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Нова студија открива дали можеме да се заразиме двапати со омикрон варијантата

Angela

Јелена Кнежевиќ е ангел што ве тера на грев: Српската мисица и манекенка во секси долна облека од тантела и свила, налик на еротска самовила (ФОТО)

Angela

МОН: Од 1ви до 31ви октомври втор рок за аплицирање за субвенциониран студентски оброк

Angela