EXCLUSIVE MK
ВЕСТИ Црна хроника

Групна тепачка имало во продавница во Охрид

Групна тепачка имало во Охрид.

Во тепачката во продавница на улицата „Св. Климент Охридски“  вчера околу 11 часот  учествувале 4 луѓе на возраст од 40 до 73 години.  Се тепале Т.Ц.Т. (40),  63 годишен човек со иницијали Р.Ќ., лице на 59 години со иницијали В.Ќ. и 73 годишен со иницијали У.Ш. Полицијата работи на целосно документирање на настанот по што ќе следува соодветен поднесок.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ДЗС: Попишани вкупно 1.132.484 лица, 353.256 домаќинства и 480.364 станови

Angela

Зимското сметање на времето ви носи и проблеми, еве на што треба да внимавате

Angela

Шарл Мишел ќе ја посети Македонија

Angela