EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Гудељ и приреди изненадување на Анастасија – балони низ цела соба, торта со свеќички и во раката подарок кој ја стопи бремената ќерка на Цеца (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ денеска го прославува својот 25 роденден.

Нејзиното момче Немања Гудељ со кого ќе се венча во јули месец и приреди изненадување во нивниот дом во Севиља.

Дневната соба беше украсена со многу балони, а на масата имаше и роденденска торта, додека на една од фотографиите Анастасија во раката држи плишани мечиња.

Бремената Анастасија блеска на овој ден, а таа е во четвртиот месец од бременоста објави неодамна парот, но потврди и гордата идна баба, Светлана Цеца Ражнатовиќ.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

АЛБАНСКАТА ПЕЈАЧКА ПОКАЖА ДВОГЛАВ ОРЕЛ, ПА ЈА ГАЃАА ВО ГЛАВА – се појави морничава снимка од моментот, се сруши на земјата па настана молк (ВИДЕО)

Angela

ЌЕ СЕ ЗБУНИТЕ ОД ВОЛКУ СПОЕНИ ВИКЕНДИ – месецов ни доаѓаат многу неработни денови, убаво направете си ги плановите!

Angela

Мали совети кои можат многу да значат во бракот

Angela