EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Дара Бубамара во секси издание во тоалетот – кога ја крена ногата направи вистински хаос, разбирливо сите гледаа во овој дел од телото (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара повторно ги воодушеви фановите на социјалните мрежи со нова објава.

Русокосата пејачка објави фотки и видео од тоалетот.

Пејачката објави видео кое предизвика многу коментари.

Во видеото Дара ја покажува својата фигура облечена само во бел топ и искинати тексас шорцеви, снимајќи се себеси во бањата, пред када.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ТРАГЕДИЈА ВО СЕМЕЈСТВОТО НА ПОЗНАТИОТ БОСАНСКИ ПЕЈАЧ – неговиот син почина на прагот пред да стане татко! (ФОТО)

Angela

Работи кои според ФЕНГ ШУИ не треба да ги чувате на фрижидерот: Ќе привлечат негативна енергија и финансиски проблеми

Angela

Зошто мажите се плашат од обврзување?

Angela