EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Дара Бубамара објави видео без фотошоп и филтри, обожавателите во недоумица дали е тоа нејзиниот вистински изглед? (ФОТО)

Пејачката Дара Бубамара често е мета на критики поради фотошопот кој речиси го злоупотребува за да изгледа што е можно помладо и послабо, а сега објави видео без филтри и се пофали дека ослабела.

Имено, Дара неодамна се стави на диета, со која ги изгуби вишокот килограми. Како што изјави тогаш, од исхраната ги исфрлила слатките и тестото, па најмногу консумирала зеленчук.

-Не знам од каде имам толкава енергија и сила, десет дена ништо не јадам, само зеленчук. Неверојатно е колкава енергија имам, не знам дали некој пејач е роден со толку енергија како мене. Понекогаш се борам сама со својата енергија – изјави неодамна пејачката, која сега објави видео и покажа тенок струк.

Но, таа не ги убеди баш сите, зашто откако претходно ја изгуби довербата кај обожавателите, тие се’ уште не и веруваат дека видеото е автентично и без филтер.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Тања Савиќ се искачи на крстот на Водно од каде упати зборови кои се повеќе од емотивни – на кого ли ги посветува токму од Скопје (ФОТО)

Angela

Сите желби ќе им се остварат: Три хороскопски знаци наскоро ќе можат да си го променат животот

Angela

Доаѓа затемнување на Сонцето, еве како тоа ќе се одрази на хороскопските знаци

Angela