EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ДЕВОЈКИТЕ ПОЛУДУВААТ ОТКАКО ОСЛАБЕ 50 КИЛОГРАМИ – синот на Лепа Брена си го смени изгледот од корен, но не застанува тука! (ФОТО)

Сите се сеќаваат на детето кое беше слаткото буцко, а потоа реши да го промени својот физички изглед од корен.

Станува збор за најмалиот син на пејачакта Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ кој до пред неколку години имаше проблем со вишокот на колограмите, а сега со помош на исхраната и напорните тренинзи успеа да ослаби дори 50 килограми.

Синот на Брена сепак не запира тука, сака уште да ослаби, па како што вели да биде на уште поголема мета кај девојките.

Она што исто така го забележаа сите дека тој носи очила за вид, а згодниот наследник на Брена очигледно сега има повеќе проблеми со девојките кои го „ловат“ не само поради парите, туку и поради изгледот.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Од ковид почина 18-годишна трудница, имала коморбидитети

Angela

Русокосата девојка ги „демнела“ играчите на Челси, па била осудена: Што им правела и како ги малтретирала? Била вистинска предаторка

Angela

„БОЛИ ГЛАВА ОД ЦЕНАТА“ – Дара Бубамара чекаше шест месеци за да го има ова во гардероберот, ниту вие нема да верувате колку пари е! (ФОТО)

Angela