EXCLUSIVE MK
Uncategorized

Денеска облачно време и дожд – сепак ни доаѓа и сонцето, еве од кога

Времето денес ќе биде облачно со повремени локални врнежи од дожд, на планините од снег. Ќе дува слаб до умерен ветер од североисточен правец.

Утре времето ќе биде променливо облачно со повремени локални врнежи од дожд, на планините од снег. Ќе дува умерен до засилен ветер од северен правец.

Во вторник времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува умерен до засилен ветер од северозападен правец.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Бремената Ана ужива со Бастијан: Нејзината убавина е уникатна, а ова скапо парче го привлече вниманието на сите! (ФОТО)

Angela

Неуромедика прв спонзор на ФК Вардар – потпишан 5 годишен договор за медицинска грижа

Angela

Овие хороскопски знаци се најдобри шефови

Angela