EXCLUSIVE MK
Македонија НАСЛОВНА

Денот на Републиката -2 Август неработен за сите граѓани

Денот на Републиката 2 Aвгуст (понеделник) е неработен ден за сите граѓани на Република Северна Македонија, соопшти денеска Министерството за труд и социјална политика.

Од Министерството на сите граѓани им го честитаат Денот на Републиката.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Мешаше со колковите, па направи шпага: Јована Јеремиќ откри дел од својата песна „Ролекс“ (ВИДЕО)

Angela

ЈА ИСКЛУЧИЛЕ ОД АПАРАТИТЕ – бизарна трагедија ја снајде 23- годишната финалистка на австралискиот избор за Мис Универзум

Angela

За силен имунитет: Крем чорба од целер која ќе ви ја закрепне душата

Angela