EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ДОДЕКА ВЕЉКО И ЦЕЦА МОЛЧАТ СЕ ОГЛАСИ И БРАТОТ НА ГУДЕЉ – тешките зборови и особено фотографијата ќе ја докрајчи Анастасија (ФОТО)

Фудбалерот и репрезентативецот на Србија, Немања Гудељ во понеделникот објави дека заедно со Анастасија Ражнатовиќ го загубиле бебето во петтиот месец од бременоста.

По овие тажни вести многу корисници на социјалните мрежи упатиле утешни зборови и охрабрувања за двајцата.

Сега се огласи и неговиот брат Драги кој на својот Инстаграм профил сподели фотографија од Немања на која се гледа како ја држи раката крената кон небото.

-Знам дека ќе не гледа сите од горе, напиша тој и додаде емотикони со ангелче и срце.

Инаку српските медиуми пишуваат дека Анастасија ќе се врати дома во Белград во недела по тешкиот период кој тешко го преживува.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Натпреварувачката во „Ѕвездите на гранд“ кога се појави на сцената жирито занеми – од нив сокри важна работа, но кога го видоа нејзиниот стомак се им стана јасно (ФОТО)

Angela

МИЛИОНСКА СУМА КОЈА ЈА НЕМА НИТУ ЦЕЦА – Лепа Брена се качи на маса со чаша вино среде јахтата која ја купи во кеш за посебен повод! (ФОТО)

Angela

Денес преку ден сонце, попладне дожд – еве какво време не очекува утре на 1 мај, секоја година исто разочарување…

Angela