EXCLUSIVE MK
ЗАБАВА Светот на познатите

Душко Тошиќ: Мизерен е оној кој треба да понижи некого за да се издигне

Поранешниот српски фудбалер Душко Тошиќ се огласи на социјалната мрежа Инстаграм со цитат од Иво Андриќ по интервјуто на неговата сопруга Јелена Карлеуша во кое таа го спомна во негативен контекст.

 

– Мизерен е оној кој треба да понижи некого за да се издигне – пишува во објавата на поранешниот фудбалер.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Првите туристи ќе заминат во Меѓународната вселенска станица во 2023 година

Angela

Овие знаци ќе ви откријат дека не сака ништо сериозно со вас

Angela

Октомври ќе биде магичен месец за овие хороскопски знаци

Angela