EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Еве како изгледа вилата на Анастасија и Немања во Севиља: Во дворот имаат огромен базен! (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ со нејзиниот избраник Немања Гудељ живеат во Севиља, каде тој игра фудбал. Тие на своите профили на Инстаграм неретко објавуваат фотки од нивниот луксузен дом кој изгледа како од бајките…

Ражнатовиќ и Немања живеат во вила која има базен во дворот, а во нивната спална соба се наоѓа огромен кревет.

Инаку, младата музичка ѕвезда Анастасија вчера го прослави својот 25 роденден, а нејзиниот избраник Немања, со кого чекаат ќерка, и приреди изненадување.

Имено, Немања ја изненадил Анастасија со торта на која го пишувало бројот 25, а потоа имало и шарени балони и плишани играчки.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Кардио сепак не е потребно за губење на тежината?

Angela

Заработуваат богатство, а се шетаат по теренот

Angela

ГО ПОСЕТИЛЕ ВО ТАЈНОСТ ОВА СВЕТО МЕСТО НА КОЕ ОДАТ СИТЕ ШТО НЕМААТ ДЕЦА – Анастасија и Немања се вратија од Шпанија и веднаш заминаа тука! (ФОТО)

Angela