EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Еве како изгледа Наташа Шавија по претепувањето: На Стефан му пречел длабокиот шлиц – старлетата откри низ што поминала (ФОТО)

Старлетата Наташа Шавија пристигна во Основното обвинителство во Рума каде беше сослушана како жртва во истрагата против Стефан Кариќ.

Шавија пред обвинителството раскажала што се случило кобната вечер, но одговорила на прашањето дали се приклучува на неговото кривично гонење.

Како што рече откако излегла од обвинителството, на Стефан ноќта пред да ја претепа, му пречел длабокиот шлиц на фустанот, а претходно немало никаков конфликт меѓу нив двајца.

-Немам болки во моментов. Окото ми е повредено, чекам уште една операција. За да може окото да биде функционално, ќе биде потребна пластична операција, изјави Шавија.

-Тоа беше толку тешка скршеница што не можеше да се направи со една операција. По еден месец окото ми е уште сино, а капакот овенат. Се надевам дека ќе бидам подобра и дека психички ќе бидам посилна, изјави Шавија.

FOTO: E-STOCK/ČASLAV VUKOJIČIĆ

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ФОТО: Грчка манекенка во природно издание на Канскиот фестивал, бројни реакции за нејзините веѓи на социјалните мрежи

Angela

До крајот на денот овој знак го очекува остварување на сите желби – особено овој знак ќе ја мине вечерта со саканата личност!

Angela

Јелена Кнежевиќ е ангел што ве тера на грев: Српската мисица и манекенка во секси долна облека од тантела и свила, налик на еротска самовила (ФОТО)

Angela