EXCLUSIVE MK
ЗДРАВЈЕ НАСЛОВНА Убавина

Едноставен трик со кој ќе се ослободите од подочниците

Активните корисници на социјалните мрежи пронајдоа одличен начин како да се ослободите од темните подочници и отокот под очите со помош на краставица.

Исечете ги краевите на краставицата, ставете ја во замрзнувач преку ноќ, а наутро измасирајте го лицето со како да користите валјак за масажа.

Краставицата ќе го намали отокот и ќе ѝ даде сјај на кожата, ќе ја хидрира, па ќе бидете свежи и подготвени за новиот работен ден.

Ова е трик кој ќе го користите и обожавате.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

(ВИДЕО) Химната на Вардар во сабота ќе ечи од гласот на Марија Спасовска

Angela

Работи кои можете да ги направите кога ќе ја ИЗГУБИТЕ желбата за секс!

Angela

Бројот 88 забранет на фудбалските дресови во Италија: Причината добро позната на цела Европа!

Angela