EXCLUSIVE MK
Црна хроника

Жена од Гостивар паднала од балкон – со тешки повреди пренесена во болница

На 27.07.2021 околу 01.00 часот во Полициската станица Гостивар било пријавено дека Е.Р.(35) од Гостивар, паднала од балкон.

Таа била пренесена во Ургентно одделение во Медицински центар Гостивар каде ѝ биле констатирани тешки телесни повреди.

Се работи на расчистување на случајот.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Скопјанец приведен а гостиварец со кривична пријава за поседување марихуана

Angela

Оружје и муниција пронајдени во канта за отпад пред двор на скопјанец

Angela

ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО ИТАЛИЈА, загинаа тројца млади Македонци

Angela