EXCLUSIVE MK
Љубов и интима

Жените родени во овој хороскопски знак се нескротливи

За жените родени во овој хороскопски знак велат дека се жив оган во кревет, но и дека бараат многу од својот партнер!

Тоа се жени родени во знакот Лав.

Сексуалните апетити на овие жени, велат астролозите, се многу изразени и речиси нескротливи.

Во кревет, тие сакаат динамика, честопати менуваат пози, но бараат од партнерот да ги цени и нежно да се однесува кон нив.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Список со 10-те најголеми фантазии на мажите

Angela

Дами, доколку спиете во оваа положба може да доживеете оргазам

Angela

Џенифер Лопез како од мајка родена, без парче облека (фото)

Angela