EXCLUSIVE MK
Љубов и интима ЗАБАВА НАСЛОВНА

Жените родени во овој хороскопски знак се нескротливи

За жените родени во овој хороскопски знак велат дека се жив оган во кревет, но и дека бараат многу од својот партнер!

Тоа се жени родени во знакот Лав.

Сексуалните апетити на овие жени, велат астролозите, се многу изразени и речиси нескротливи.

Во кревет, тие сакаат динамика, честопати менуваат пози, но бараат од партнерот да ги цени и нежно да се однесува кон нив.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Дневен хороскоп: Среќата ќе биде на страната на еден знак

Angela

Еве зошто е добро да водите љубов со музика!

nenad

Лукот има магична моќ: Погледнете осум огромни придовки од него

Angela