EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ЖЕНИТЕ ЌЕ СЕ ЅВЕРАТ И ЌЕ И ЗАВИДУВААТ – еве како изгледа Анѓелка Прпиќ еден месец по породувањето (ФОТО)

Актерката Анѓелка Прпиќ се породи на 20 мај и на свет донесе девојче, а сега месец дена подоцна објави како навистина изгледа таа.

Таа се фотографираше во лифт и го покажа телото, а судејќи по фотографијата, таа никогаш не била во подобра форма.

Имено актерката позираше во целосен комплет од пантолани и сако по кратки ракави кое ја исцртаа нејзината линија во целост.

Голите раце потврдија дека таа не се здебелила во текот на бременоста, а под фотографијата таа напиша дека се вратила „старата мајка“.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Крвта не е вода: Братот на Лепа Брена во музичките води заплови пред неа, а еве како изгледа (ФОТО)

Angela

Дневен хороскоп – еден знак да внимава на љубоморните колеги, а еве што ги очекува особено родените во месец април

Angela

Интересни факти за Македонија – eден од преживеаните од Титаник е Македонец

Angela