EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ЖЕНИТЕ ЌЕ СЕ ЅВЕРАТ И ЌЕ И ЗАВИДУВААТ – еве како изгледа Анѓелка Прпиќ еден месец по породувањето (ФОТО)

Актерката Анѓелка Прпиќ се породи на 20 мај и на свет донесе девојче, а сега месец дена подоцна објави како навистина изгледа таа.

Таа се фотографираше во лифт и го покажа телото, а судејќи по фотографијата, таа никогаш не била во подобра форма.

Имено актерката позираше во целосен комплет од пантолани и сако по кратки ракави кое ја исцртаа нејзината линија во целост.

Голите раце потврдија дека таа не се здебелила во текот на бременоста, а под фотографијата таа напиша дека се вратила „старата мајка“.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Илинден – 118 години од Крушевската република и 77 години од Првото заседание на АСНОМ

Angela

Прва фотографија на Ана Ивановиќ по породувањето – Вака изгледа поранешната тенисерка по третата бременост

Angela

Роден е на село и израснат во трошна куќа без денар во џебот – Душко Тошиќ на истото место изгради вила најголема во селото и им ја подари на родителите! (ФОТО)

Angela