EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ЖЕШКА АКЦИЈА СО СОПРУГОТ НА ПЛАЖА: Хајди Клум повторно го покажа своето совршено тело (ФОТО)

Уловени се од папарацо-фотографите како страсно се бакнуваат, а Хајди изгледа најсекси досега!

Хајди Клум (49) веќе 4 години е брак со Том Каулиц (33), а вљубени се како и првиот ден, што е јасно како бел ден судејќи по фотографиите направени за време на нивното крстарење низ Франција со јахта.

Германската моделка нежно го прегрнува и бакнува својот сакан, а потоа уживаат со студен пијалак, водени спортови и уживаат.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ФОТО: Само таа знае како: Меланија Трамп со уште еден моден погодок

Angela

ФОТО: Ким Кардашијан на Мет Гала како од насловната страна на Плејбој од 2007 година

Angela

Македонската пејачка и учесничка во „Ѕвездите на гранд“ стана мајка – на бебето му даде православно име кое е најчесто во Македонија (ФОТО)

Angela