EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Живее во луксузен стан кој многумина го посакуваат – ова е оазата на мирот на водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет (ФОТО)

Водителката Сања Кужет важи за една од најпопуларните телевизиски личности, но не се експонира премногу во медиумите, па приватниот живот го задржува за себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

Таа сега откри како изгледа нејзиниот ден и го покажа својот дом.

Водителката на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, со години е вљубена и во хармоничен брак со Немања Живојиновиќ, кој ретко се појавува во јавноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

Немања е бизнисмен и маркетинг директор на автомобилска компанија, а брачниот пар својата оаза на мирот ја направи во Белград.

Сања живее со сопругот во луксузна единица, која сега ја покажа за прв пат.

Водителката решила со своите следбеници да сподели како се подготвува за работниот ден, како и како успева покрај сите обврски да се грижи и за својот физички изглед.

Таа во оваа прилика откри и делови од својот дом – има голем брачен кревет во спалната соба, убаво уредена бања, домашен велосипед и неодолив поглед од терасата.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Бијонсе со моќна порака по смртта на Тина Тарнер: Моја сакана кралице…

Angela

СЗО алармира: 85 отсто од случаите со мајмунски сипаници се во Европа

Angela

Се породи Ријана- името на бебето почнува на буквата „Р“

Angela