EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Свет

Зад ова слатко лице се крие МОНСТРУМ: Ова е убиецот од Младеновац, падна во рацете на полицијата

Полицијата во Србија пред малку го приведе Урош Б.(21), кој е осомничен дека во околината на Млаеновац убил 8 и повредил уште 18 лица.

Според неофицијални информации на српските медиуми, напаѓачот пукал и во село Шепсина додека полицијата го бркала, а тој почнал да пука во селото Дубона.

Според информации, конфликтот со убиецот започнал во училишниот двор во градот Дубона.

У.Б. се скарал со неколку пријатели, по што отишол дома и се вратил со автоматска пушка и отворил оган.

Приведен во близина на Крагуевац.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Бура во САД: Подигнато обвинение против поранешниот претседател Трамп

Angela

Невеста во одело: Се омажи „Ѕвездата на Гранд“, а еве како изгледаше нејзината интимна венчавка (фото)

Angela

Човекот кој прв објави за новиот договор на Мбапе излезе со „бомба“ за Зидан

Angela