EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Светот на познатите

Заљубена и среќна: Тејлор Свифт сликана со ново момче (ФОТО)

Откако пejaчката Тејлор Свифт раскина со долгогодишното момче Џо Алвин, продолжуваат гласините за тоа која е нејзината нова љубов, а се чини дека таа веќе веројатно и не ја крие својата љубов.

Имено, поп-ѕвездата е снимена како го напушта студиото „Електрик лејди“ во Њујорк со британскиот музичар Мети Хили – насмеана.

Папараците ги снимиле доцна навечер, а музичарите побрзале до автомобилот којшто ги чекал пред студиото. Како што пренесуваат западните медиуми, на сликата, „Свифт се смешкала, а Хили замижал“ бидејќи му пречеле блицовите.

До неодамна се говореше дека Свифт е во врска со Фернандо Алонсо. Возачот на Формула 1 објави неколку видеа коишто ги поттикнаа гласините за нивната врска. Во едната снимка, нејзината хит-песна „Карма“ беше пуштена во позадина, па некои обожаватели се убедени дека видеото снимено во вежбалница навестува наводна врска.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Беше евровизиска ѕвезда во минатото, денес организаторите НЕ САКААТ ДА ЧУЈАТ ЗА НЕГО – да го видите на улица нема да го препознаете Дима билан (ФОТО)

Angela

Додека сте настинати, после тренинг и уште три совршени ситуации за водење љубов

Angela

Колку пониски сметки ќе добиваат граѓаните приклучени на парно

Angela