EXCLUSIVE MK
Љубов и интима ЗАБАВА НАСЛОВНА

За време на интимниот однос, мажите СЕКОГАШ ги забележуваат овие 3 работи на жените

Физичкиот изглед е она што веројатно ве поврзаува на почетокот, но мажите сепак обрнуваат внимание на некои работи за време на водењето љубов, од кои речиси ниту една нема врска со изгледот.

Преземање иницијатива

Повеќето момци навистина не се возбудуваат од пасивни жени. На нив им е попривлечно кога ќе преземете иницијатива и ќе го одредите патот по кој ќе се движи вашата игра под чаршафите.

Вашите очи

Дали знаете за изрекаѕа „очите се огледало на душата“? Тоа е навистина така во овој случај. Мажите читаат во очите на жената дали ѝ е здодевен сексот, дали е возбудена и дали го гледа или мижи и замислува некој друг.

Издепилирано тело и секси долна облека

Овие две ставки се засноваат на физичкиот изглед и му откриваат на мажот дали жената планирала да води љубов таа вечер или не. И дури и ако не сте депилирани и носите обична памучна долна облека, тоа не значи дека тој ќе биде помалку возбуден и помалку подготвен за акција.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ЌЕ ПОДЗИНЕТЕ КОГА ЌЕ ЈА ВИДИТЕ ПО ПРЕЖИВЕАНИОТ МОЗОЧЕН УДАР: Сузан Бојл денес непрепознатлива, има милиони – но остана скромна (ВИДЕО)

Angela

ВО ПЕТОК НИ ДОАЃА СПОЕН ВИКЕНД – за следниот ќе чекаме да помине цело лето, еве уште колку неработни денови остануваат до крајот на годината

Angela

ВИДЕО: За инает на вереникот кој ја оставил поради тежината, ослабела 40 килограми – сега е СЕКС БОМБА

Angela