EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

„За идната мајка“: Ќерката на Топалко доби луксузен подарок од сопругот, еве со што се пофали

Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ – Топалко, Хелена кон средината на септември се омажи за својот избраник Драган Алексиќ. Тие двајца наскоро ќе станат родители на девојче, а ќерката на фолкерот постојано е опсипана со внимание од сопругот.

Сега, нејзиниот сопруг ја изненади Хелена со скап накит, а таа веднаш се огласи на социјалните мрежи.

Имено, на својата Инстаграм “приказна“ Хелена објави дека добила скап накит чија вредност се проценува на неколку илјади евра.

„За идната мајка“ – напиша Хелена со фотографијата.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Остров направен само од песок во Дубаи продаден за 30 милиони евра

Angela

Причини зошто мажите одлучуваат да стапат во брак

Angela

(Видео) Трампуж: „Маските нè штитат речиси 100 отсто од омикрон сојот“

Angela