EXCLUSIVE MK
Љубов и интима ЗАБАВА НАСЛОВНА

Знаци дека девојката е во право кога ви кажува дека не сте романтични

Една од причините зошто девојките се решаваат да ја прекинат врската е затоа што сметаат дека некои мажи едноставно не можат да им пружат нежност и романтика.

И додека на мажите романтиката им се чини како комплетно бесмислена, жените ја ценат и посакуваат.

Како со време да се поправите? Ова се 10 знаци дека девојката/сопругата е во право кога ви вика дека не сте романтични:

1. Вечерата со свеќи доаѓа предвид само ако нема струја.

2. Единствена заедничка прошетка ви е онаа до продавница или да го фрлите ѓубрето.

3. Подароци купувате само во своите мисли.

4. Карти за во кино не сте купиле со месеци.

5. За секоја пригода носите цвеќе. А, што друго сака?

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Храна која ја стимулира желбата за интимност во спалната

Angela

Нутриционист открива: Еве зошто не треба да се пие КАФЕ НА ПРАЗЕН СТОМАК

Angela

КОЈ ТИ ГО КАЖА ТОА ДА МИ ОДГОВОРИШ ОДМА – Цеца бесна на внукот Жељко, еве како ја нарече додека камерите ги снимаа двајцата (ВИДЕО)

Angela