EXCLUSIVE MK
ВЕСТИ Македонија НАСЛОВНА

Изгоре жива спасувајќи ја мајка си во тетовската модуларна болница

На социјалните мрежи е објавена фотографија од млада девојка, чиј идентитет засега не е познат, а за која се тврди дека изгорела жива во пожарот во тетовската модуларна болница во обид да ја спаси својата мајка.

-Изгоре жива спасувајќи ја мајка си! Да вриштиш од болка од гнев! Одговорност мора да има, севеливо објавата на Фејсбук.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Голема трагедија: Почина поранешната репрезентативка и ракометарка на Кометал ЃП, Јулија Николиќ

Angela

Од понеделник и во Македонија лицата над 60 години ќе можат да примат трета доза од вакцините против Ковид-19

Angela

Се соблече мајката на Прија: Борка е риба ипол во бикини (фото)

Angela