EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ИМАШЕ САМО 37 ГОДИНИ: Ненадејно почина ѕвездата од ГОЛЕМИОТ БРАТ

Моника Сиријани, ѕвездата на италијанскиот Голем брат, починала откако колабирала за време на ноќно излегување, објавија локалните медиуми.

Како што е соопштено, на оваа 37-годишна девојка во петокот вечерта ненадејно и се слошило додека била излезена со пријателите, по што итно била пренесена во болница.

Лекарите можеле само да констатираат смрт.

Поранешната ТВ ѕвезда се појави во 12-тата сезона на италијанската верзија на реалното шоу Велики Брат, кое се емитуваше помеѓу 2011 и 2012 година.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Трет син за Ана и Бастијан: Се породи убавата тенисерка

Angela

ФОТО: Слават 12 години брак: Принцот Вилијам и Кејт објавија досега невидена фотографија

Angela

НЕА ЈА САКАШЕ ПРЕД ЦЕЦА – атрактивната актерка ставила точка на нивната љубов откако ја ишишал поради болната љубомора, му родила и дете! (ФОТО)

Angela