EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ИМА ПРИЧИНА ДА ГО ПРЕКИНЕ МОЛКОТ, СЕ ВМЕША И ЦЕЦА – прво огласување на Анастасија по загубата на бебето (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ неодамна го загуби бебето во петтиот месец од бременоста, што беше голема трагедија за целото семејство. Тажната вест на јавноста ѝ ја соопшти нејзиниот партнер Немања Гудељ, кој ги замоли медиумите за мир и почит.

Анастасија се повлече од социјалните мрежи и ги деактивира сите профили. А сега, по 27 дена, повторно се врати на Инстаграм.

Првата објава му ја посвети на својот партнер и му честита на професионалниот успех.

„Честито, љубов моја! Денес се случи еден од многуте убави мигови на нашиот заеднички живот. И за уште многуте што следуваат. Ако го заслужува некој ова, тоа сме ние. Те сакам, бубо“, напиша Анастасија.

Браво, искоментира Цеца, давајќи им поддршка.

Инаку, повод за славење е тоа што Гудељ го продолжи договорот во Севиља на три години.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Миле Китиќ се бакнува во уста со помлада девојка: Што ќе каже на ова сопругата Марта? (ФОТО)

Angela

И ПОНАТАМУ ГИ ПЛАЌАМ ГРЕШКИТЕ… српската кошаркарка му праќала голи фотографии на поранешното момче, па сега Телеграм ГОРИ – сите ја видоа ваква!

Angela

Џани го ожени синот, но наместо во невестата сите гледаа во неговата сопруга – нејзиното деколте „пукна“ пред папараците, па го прикриваше со раце цело време (ФОТО)

Angela