EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА СПОРТ Фудбал

Италијанците се жалат за состојбата на арената „Тодор Проески“

Македонија вечерва игра против Италија, а теренот на Арената „Тодор Проески“ и за овој натпревар е во ужасна состојба.

Италијанците се пожалија и на социјалните мрежи покажаа на каков терен ќе играат вечерва.

Инаку, стадионот повеќе од еден месец беше затворен од УЕФА и се реновираше за овој натпревар, но очигледно тоа не бил доволен период за фудбалерите да имаат услови на највисоко ниво.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ТАА е најзгодната водителка на Балканот: И мажите и жените воздивнуваат на ова секси ВИДЕО

Angela

Дневен хороскоп – денот пред викендот ќе го запамети особено еден знак на љубовен план, а еве што ги очекува родените во месец мај

Angela

Чекор пред алергијата: PRICK TEST – брзи и безболни тестови со резултати во рок од половина час!

Angela