EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Останато

И ПО ТРИ ДЕЦА ИЗГЛЕДА НЕРЕАЛНО – кога жените ќе видат што облече Ана Ивановиќ еден месец по породувањето ќе и позавидат во истиот момент! (ФОТО)

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ (35) пред еден месец го роди својот трет син.

Гордата мајка сега објави фотографија на својот Твитер профил на која позира во убав бел фустан и сандали. А во описот на фотографијата напишала дека оди на забава.

„Излегувам за првпат по неколку недели“, напиша Ана позирајќи во бел фустан кој ја откри нејзината извајана фигура, и високи потпетици.

Верните фанови на поранешната тенисерка не штедеа пофални зборови кога е изгледот на Ана во прашање.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Кралот Чарлс во тајност ја исполнил последната желба на кралицата Елизабета, принцот Хари збеснал

Angela

МИСЛЕШЕ ДЕКА НЕМА КОЈ ДА ГО ВИДИ, ПА ГИ СОБЛЕЧЕ ШОРЦЕВИТЕ ЗА КАПЕЊЕ – на Душан Влаховиќ веќе не му е добро, девојките ПОДЗИНАА (ФОТО)

Angela

Денеска се слави српскиот празник Видовден – се вели дека ова е празник кој ги отвора очите, обрнете внимание на ова!

Angela