EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

КАКО ДА Е ГОЛА – Карлеуша во хеланки од 4.500 долари, но кога се сврти како да немаше облека на себе, ќе подзинете и од глетката во градите (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша ја воодушеви јавноста со својот стајлинг појавувајќи се на роденденската забава на магазинот „Стори“ која се одржа вчера во Белград.

Во прв план секако беа нејзините бујни гради, но и големо внимание привлече и нејзиниот аксесоар на себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Имено Карлеуша носеше кожна чанта од познатиот брен „Balenciaga“ која чини вртоглави 5.000 долари, додека очилата за сонце чинат „995“ долари и се од брендот „Rick Owens“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Пејачката носеше и хеланки исто така од брендот „Balenciaga“ кој чинат 4.500 долари, а речиси немаше кој не и ги забележа, особено бидејќи и беше истакнат задникот во вистинско светло.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

СИТЕ ПАТНИЦИ СЕ МРТВИ! НАЈНОВА ВЕСТ ГО ОБИКОЛИ СВЕТОТ

Angela

3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ КОИ ОВА ЛЕТО ЌЕ ПРОФИТИРААТ: Следува ОГРОМЕН НАПРЕДОК – пари од сите страни и нови цели!

Angela

Циметот помага против состојба на преддијабет

Angela