EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Фудбал

КАКО ДА СЕ ВОЗДРЖИ КОГА Е СЕКС БОМБА – Пирло ужива на плажа со партнерката, а во еден момент во вода ја крена во раце, а потоа започна „акцијата“ (ФОТО)

Легендарниот италијанскифудбалер Андреа Пирло ужива во слободното време со својата партнерка Валентина Балдини на шпанското сонце додека е на одмор во Форментера.

Поранешениот италијански репрезенативец е „уловен“на одмор со својата партнерка Валентина Балдини во Форментера, Шпанија, а парот опуштен на на луксузна јахта ги впиваше сончевите зраци и се разладуваше во морето.

Валентина го покажа своето совршено тело во кафено бикини, во кое до израз дојдоа нејзините бујни гради.

Инаку, Пирло отсекогаш бил еден од омилените фудбалери во Италија, а за време на фудбалската кариера го носеше дресот на три великани Интер, Милан и Јувентус.

Пред Валентин беше во брак со Дебора Роверси од која се разведе во 2014 година и со која има две деца, синот Никол и ќерката Анџела.

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

WhatsApp може да го промени начинот на кој луѓето се пронаоѓаат едни со други на апликацијата

Angela

ИМАШЕ САМО 37 ГОДИНИ: Ненадејно почина ѕвездата од ГОЛЕМИОТ БРАТ

Angela

7 занимливи факти за Месечината

Angela