EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

КАКО ПОРЦЕЛАНСКА БАРБИКА – разликата по оваа естетска операција на лицето на Емина Јаховиќ е евидентна, сите прашуваат дали ова е пејачката? (ФОТО)

Популарната пејачка Емина Јаховиќ неодамна се појави во Белград каде имала настап, а пред новинарите го покажала новиот изглед.

Особено блицовите откриле како навистина изгледа нејзиното лице по многуте корекции на него.

Емина за овој настап облекла бел фустан со долги ракави, со оглед на тоа дека важи за жена со стил ова не ги изненади присутните.

Освен сите што гледаа во нејзините долги нозе со мрежести хулахопки, сите ја забележаа и скапоцената чанта која беше облеана со кристали.

Особено сите коментираа како изгледа нејзиното лице по многубројните операции изминатиов период.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

Таа од секогаш водела сметка за својот изглед, па искрено и признавала во медиумите дека е подложна на корекции.

Овој пат сите забележаа дека таа повторно правела естетска корекција на лицето бидејќи нема ниту една брчка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

СЕ ВРАЌАЛ ОД ПОГРЕБ, ПА ГО ИЗРЕШЕТАЛЕ: Големата љубов на Карлеуша било ова „жестоко момче“, таа избегнала смрт за влакно – па му посветила песна (ВИДЕО)

Angela

Занимливи и помалку познати факти кои ќе ве замислат

Angela

Ѓоковиќ се сликаше со навивач, па му тутна сто евра! (ВИДЕО)

Angela