EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

КАКО ТЕМПИРАНА БОМБА – Теа Таировиќ мешаше со задникот пред преполн клуб, а видеото не можеше да не заврши на Тик Ток, ќе ве хипнотизира глетката (ВИДЕО)

Теа Таировиќ направи хаос на настап во еден клуб, а видео снимката од истиот се прошири со брзина на светлината.

Имено, таа неодамна објави нов албум, а песните од него ги отпеа за време на гостувањето во клубот и ја доведе атмосферата до „вриење“.

Теа мешаше со колковите во провокативен фустан и го растресе задникот, а публиката остана хипнотизирана од нејзините движења и цело време ја снимаше Таировиќ.

Едно од тие видеа заврши на социјалната мрежа Тик Ток, и истото се споделува со неверојатна брзина.

@tairovic.tea #izraelipalestina #fyp #fy #live #balerina #newalbum #teatairovic #bugaria ♬ original sound –

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ОД ОПЕРАЦИОНА САЛА ВО СТУДИО – откако сите и го видоа новото лице на старлетата ја споредуваат со Аватар, додека „балоните“ ќе и пукнеа од деколтето

Angela

„Воланот му беше во градите, го погледнав и реков – убив човек“: Милан Калиниќ проговори за сообраќајката која целосно му го промени животот

Angela

ДИЕТА – Портокали и бадеми за сјаен тен

Angela