EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

КАКО ТЕМПИРАНА БОМБА – Теа Таировиќ мешаше со задникот пред преполн клуб, а видеото не можеше да не заврши на Тик Ток, ќе ве хипнотизира глетката (ВИДЕО)

Теа Таировиќ направи хаос на настап во еден клуб, а видео снимката од истиот се прошири со брзина на светлината.

Имено, таа неодамна објави нов албум, а песните од него ги отпеа за време на гостувањето во клубот и ја доведе атмосферата до „вриење“.

Теа мешаше со колковите во провокативен фустан и го растресе задникот, а публиката остана хипнотизирана од нејзините движења и цело време ја снимаше Таировиќ.

Едно од тие видеа заврши на социјалната мрежа Тик Ток, и истото се споделува со неверојатна брзина.

@tairovic.tea #izraelipalestina #fyp #fy #live #balerina #newalbum #teatairovic #bugaria ♬ original sound –

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Младенци кои го воодушевија регионот: Видеото од нивниот танц е најгледано овие денови! (ВИДЕО)

Angela

Ерогени зони кај мажите

Angela

КОГА СОПРУГА МУ ГО ПРОНАШЛА ОВА ВО ТЕЛЕФОНОТ СИ ГИ СОБРАЛА ПАРТАЛИТЕ – се разведе српскиот пејач Дарко Филиповиќ, причината ќе ве остави подзинати!

Angela