EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

КАРЛЕУША ВО ФУСТАН ОД 10 ЕВРА – и тоа како ќе зумирате да се уверите дека не носи гаќички, од глетката ќе ви се заврти во умот (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша објави серија провокативни слики во фустан од латекс.

Пејачката Јелена Карлеуша последните денови на социјалните мрежи војува со Светлана Цеца Ражнатовиќ, односно медиумите кои ја нарекуваат „ најголемата балканска ѕвезда “, односно старлетата Тамара Ѓуриќ .

Додека за Цеца пишува „дека не смее да влезе во половина од европските земји“, а со Ѓуриќ разменуваат навреди поради изјавата дека „ гологази пејачки им кажуваат на другите што треба да прават “, на нејзиниот Инстаграм се појавија слики во црвен PVC фустан кои заработи куп коментари.

Најчести од нив се „ никогаш не изгледала подобро“, но и шокот „ што има 44 години и изгледа стопати подобро од девојките помлади од неа “.

Јелена на сликите носи фустан од латекс чиј бренд е амбасадор, и чини околу 10 евра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Меркур влегува во Близнаци: 11 јуни е клучен, а ТРИ знаци треба да да се подготват за важни разговори!

Angela

НА ЦЕЦА НЕМА ДА И БИДЕ ДОБРО – новата девојка на Богдан го бакнува за да му го честита роденденот, изгледа како вистинска секс бомба (ФОТО)

Angela

Лепа Брена и Сенидах паднаа пред камерите додека се снимаа за промоцијата на концертот во Белград

Angela