EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

КОГА СОПРУГА МУ ГО ПРОНАШЛА ОВА ВО ТЕЛЕФОНОТ СИ ГИ СОБРАЛА ПАРТАЛИТЕ – се разведе српскиот пејач Дарко Филиповиќ, причината ќе ве остави подзинати!

Пејачот Дарко Филиповиќ се разведе од сопругата Јасмина по 12 години брак. Сопругата на пејачот со ќерката наводно се иселиле од заедничкиот стан откако наводно му пронашла сомнителни пораки во телефонот.

-Дарко и Јасмина со години не функционираат како пар, туку само како пријатели. Тој повеќето време го поминувал надвор од домот, наместо со сопругата и ќерката, а тоа и сметало на неговата сопруга. Се правдаше како стално работел, но таа не му веруваше секогаш, а потоа пронашла сомнителни пораки во неговиот телефон кои не и се допаднале. Одлуката за да замине ја донела веднаш, а пред пет месеци се иселила од станот со нивната заедничка ќерка, тврди извор близок до парот.

Веста ја потврдила и самата Јасмина.

-Подобро добар развод, отколку лош брак. Во контакт сме поради ќерката и не сакам повеќе да коментирам на таа тема, кратко одговорила таа за српските медиуми.

Пејачот сепак не бил достапен за коментар.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ФОТО: Таа е вљубена во својот мерцедес, ама некој постојано и го краде знакот – српската пејачка на маки, ќе го продаде овој „ѕвер“

Angela

До крајот на денот овој знак го очекува остварување на сите желби – особено овој знак ќе ја мине вечерта со саканата личност!

Angela

НАПРАВИ САМА: 3 делотворни рецепти за домашна козметика

Angela