EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Контроверзната водителка не престанува да се бламира: Јована Јеремиќ доби бизарен напад на смеа среде разговор (ВИДЕО)

Водителката Јована Јеремиќ која секој викенд во „Ново викенд утро“ на ТВ Пинк ги изненадува гледачите со необични комбинации, сега ги шокираше сите, вклучително и гостите во студиото.

Имено, во еден момент додека гостинот зборуваше, Јеремиќ ја стави раката на лицето и почна да се смее.

Гостинот се насмевна, но продолжи да зборува, за потоа водителката да ја фрли главата назад и да ги испружи нозете во столот, да почне гласно да се смее и да им се извини на присутните.

„Го имав првиот напад на смеење во 15 години! Се извинувам, прости ми“, рече Јована.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ЛИЦЕТО „НЕ Е НЕЈЗИНО“, А ГЛАСОТ НЕПРЕПОЗНАТЛИВ – кога ќе ја видите Лорин на својот прв настап на Идол нема да поверувате дека победила двапати на Евровизија!

Angela

Знаци дека сте спремни за нова врска

Angela

Полнети палачинки: Жешка чоколадна сензација готова за 10 минути

Angela