EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Контроверзната водителка не престанува да се бламира: Јована Јеремиќ доби бизарен напад на смеа среде разговор (ВИДЕО)

Водителката Јована Јеремиќ која секој викенд во „Ново викенд утро“ на ТВ Пинк ги изненадува гледачите со необични комбинации, сега ги шокираше сите, вклучително и гостите во студиото.

Имено, во еден момент додека гостинот зборуваше, Јеремиќ ја стави раката на лицето и почна да се смее.

Гостинот се насмевна, но продолжи да зборува, за потоа водителката да ја фрли главата назад и да ги испружи нозете во столот, да почне гласно да се смее и да им се извини на присутните.

„Го имав првиот напад на смеење во 15 години! Се извинувам, прости ми“, рече Јована.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Храна која ја стимулира желбата за интимност во спалната

Angela

„Еден ја држи, друг ја удира со тупаници“: Ќерката на Марко и Милица Кон преживува пекол во училиште

Angela

Дневен хороскоп: Овој знак го очекува незаборавен ден со саканата личност, а еве што ги очекува родените во месец мај

Angela