EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

КОЈ ТИ ГО КАЖА ТОА ДА МИ ОДГОВОРИШ ОДМА – Цеца бесна на внукот Жељко, еве како ја нарече додека камерите ги снимаа двајцата (ВИДЕО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ секој петок е во центарот на вниманието откако се емитува документарно играната програма „Цеца шоу“.

Во најновата епизода ќе се прикажат кадри од крштевањето на нејзиниот внук Крстан кој се роди минатиот месец.

Во кадрите од најновата епизода се гледа како во еден момент додека се на семеен ручек и Цеца си игра со Жељко, тој ја нарекува баба Цеца.

-Кој ти го кажа тоа баба Цеца кажи ми? Немој да ти го расипуваат речникот, рече луто Цеца.

Инаку познато е дека пејачката не сака да ја викаат внуците баба што повеќе пати го иницирала во медиумите, а нејзината ќерка Анастасија во една прилика ја снимала и како се лути додека внукот ја вика така.

-Не сум јас баба има да ме вика Светлана, како и ти, му се обрати на Вељко во една прилика Цеца.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Дневен хороскоп – денот пред викендот ќе го запамети особено еден знак на љубовен план, а еве што ги очекува родените во месец мај

Angela

Истражување покажало дека чувањето куче може да ви го продолжи животот

Angela

Шабан го убија два часа откако проговори за врската со Цеца (ФОТО)

Angela