EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

„КРИЗА ВО МЛАДОСТА“: Следбениците „удрија“ по поранешниот на Емина Јаховиќ кога видоа што прави на фотографијата со 20 години помладата нова сопруга

Турскиот пејач Мустафа Сандал на јавноста и е познат како поранешен сопруг на пејачката Емина Јаховиќ со кого имаат два сина.

Тој минатата година повторно застана на лудиот камен, иако се разведе во 2018 година од Емина, па се заљуби во 20 години помладата избраничка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Melis Sandal (@melis_sandall)

Двајцата неодамна го опремиле својот луксузен дом, а сопругата на Мустафа редовно споделува со следбениците фотографии од нивниот приватен живот.

Таа овој пат сподели фотографија на која се качени на фонтана, а пејачот ја држи околу половината својата понежна половина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Melis Sandal (@melis_sandall)

Но, сепак следбениците удрија по парок, особено по пејачот за кого се едногласни дека ова не му прилега.

„Ова не му личи“, „криза во младоста“, „Мустафа се подмладил покрај Мелиса“, се само дел од коментарите.

Инаку Мелиса има битик за облека во Истанбул, а познато е и дека и таа има брак зад себе од кој и таа има син.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Melis Sandal (@melis_sandall)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Три хороскопски знаци на кои април ќе им го сврти животот наопаку

Angela

Анастасија за првпат се појави во јавноста откако го загуби бебето, облеана во солзи го бодреше Немања, а она што тој го напиша на Инстаграм ќе ве натера да заплачете (ФОТО+ВИДЕО)

Angela

Се соблече српскиот фудбалер во Дубаи: Срцата на девојките останаа „скршени“ откако го видоа овој детаљ на неговото тело – и МАЖИТЕ ЌЕ СЕ ЅВЕРАТ (ФОТО)

Angela