EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Криси Тајген и Џон Леџенд добија син пет месеци по раѓањето на ќерката

Парот ги изненади следбениците со објава на Инстаграм во која открија дека се родил нивниот син Врен Александар, само пет месеци откако Криси ја роди ќерката Ести.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

„Колку што се сеќавам, отсекогаш сакав четири деца“, започна 37-годишната Криси, откривајќи дека во 2021 година почнале да бараат сурогат мајка како опција. Потоа ја запознале Александра, сурогат мајка по која на крајот му го дале средното име на синот. Иако првиот трансфер на ембриони на двојката не преживеал, во средината на бременоста на Тејген со Ести, дознале дека Александра останала бремена и со Врен, кој пристигнал на 19 јуни.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

Двојката ги има и ќерката Луна (7) и синот Мајлс (5). Во 2020 година, Криси остана бремена, но бременоста заврши со, како што рече, „абортус што спасува живот“ поради компликации. Тејген го нарече својот покоен син Џек, а потоа сподели интимни болнички фотографии со своите следбеници на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Ана Николиќ односите со Раста ги нарече „одвратни“, а потоа менаџерот издаде една тајна! (ВИДЕО)

Angela

Амбер конечно му исплати милион долари на Џони Деп, еве на што актерот ќе ги потроши парите

Angela

Ја имаат само 43 луѓе во светот: Златна крв – најретката крвна група

Angela